Časté otázky

Čo robiť, ak mi neprišiel overovací e-mail, resp. sa mi nepodarilo pridať inzerát?
Skontrolujte, či Vám e-mail neuložilo do nevyžiadanej pošty (SPAM). Dbajte na to, aby ste správne zadali tvar Vašej e-mailovej adresy. V prípade, že vám e-mail bol doručený, je potrebné ho potvrdiť, inak inzerát nebude zverejnený. V prípade pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte na info@maxinzercia.sk.

Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na inzertnú stránku?
Pravdepodobne ste porušili podmienky a pravidlá inzertnej stránky. V prípade, že si želáte odblokovať prístup na stránku za poplatok, požiadajte nás e-mailom na info@maxinzercia.sk.

Inzerujúci porušuje pravidlá inzercie (vkladá inzeráty do nevhodnej kategórie, porušuje autorské práva, poškodzuje iného...), inzeráty užívateľa sú podvodnou ponukou a pod.
Oznámte nám to e-mailom na info@maxinzercia.sk. Ak ste boli poškodený, obráťte sa na príslušné orgány (políciu).

Ako uhradím a požiadam o prednostný TOP inzerát?
Jednoducho. Pridáte si bezplatný inzerát. Následne po jeho zverejnení na inzertnej stránke kliknete na tlačidlo TOP, zadáte heslo, vyplníte fakturačné údaje a uhradíte platbu (VS: číslo inzerátu) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetové bankovníctvo (internetbanking). Prednostný TOP inzerát bude po pripísaní platby na náš bankový účet zverejnený na dobu 30 dní, pokiaľ ho neodstránite skôr. Viac o výhodách TOP inzerátu.

Mám záujem o platený reklamný banner.
Pošlite nám e-mailom na info@maxinzercia.sk reklamný banner (.jpg, .gif, .swf), určite si druh banneru a dobu zverejnenia, fakturačné údaje, uhraďte platbu (VS: zašleme Vám e-mailom) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetbanking. Po pripísaní platby na náš bankový účet bude reklamný banner zverejnený na uhradené obdobie. V prípade nejasností, otázok alebo žiadosti o výrobu reklamného bannera nás informujte prostredníctvom e-mailu info@maxinzercia.sk.

Ako uhradím a požiadam o odkaz na web stránku?
Pošlite žiadosť e-mailom na info@maxinzercia.sk, názov web stránky (teda www), dobu zverejnenia (počet mesiacov) a spôsob uverejnenia (titulná strana, overovací email) a Vaše fakturačné údaje (meno, priezvisko/názov firmy, adresa, prípadne IČO,DIČ). Obratom Vám e-mailom zašleme údaje potrebné k platbe.

Kedy obdržím faktúru za platené služby?

Faktúra vám bude doručená najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na info@maxinzercia.sk.

Poslal som e-mail s otázkou, ale nedostal som na ňu odpoveď.

Na otázky a podnety, ktorých riešenie a odpovede nájdete na inzertnej stránke, neodpovedáme.Google reklama

Prihlásenie


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem