Maxinzercia » Práca » Zahraničie » Inzerát č. 629023083

RAKÚSKO, AJ VIEDEŇ a aj BEZ ZNALOSTI NEMČINY :

27.4.2018 04:54 Typ: Ponúkam Lokalita: Slovensko Cena: dohodou

Stavebníctvo, výroba, skladové hospodárstvo, doprava, poľnohospodárstvo, potravinárstvo, mäsokombináty, gastro a hotelierstvo, opatrovateľstvo a zdravotníctvo, rôzne pomocné práce, brigády a mnohé iné, nielen manuálne práce.
Aj bez znalosti nemčiny (..s výnimkou špecifických zamestnaní, ako napr. čašník, barman, recepčná, opatrovateľka, zdravotná sestra a pod....)...

UBYTOVANIE v gastro/hotelierstve, poľnohospodárstve/potravinárstve, stavebníctve, vo výrobe a v skladovom hospodárstve z pravidla zabezpečujú zamestnávatelia, v ostatných odvetiach často agentúra.

...Znie to pekne, zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu ( je jedno, či plný úväzok, alebo brigádu) v Rakúsku, alebo inde v zahraničí, podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché :
Vzhľadom k obmedzeným možnostiam inzertného servera, odporúčame podrobné info., ako bezpečne získať job podľa Vašich ...

Foto k inzerátu

RAKÚSKO, AJ VIEDEŇ a aj BEZ ZNALOSTI NEMČINY :RAKÚSKO, AJ VIEDEŇ a aj BEZ ZNALOSTI NEMČINY :RAKÚSKO, AJ VIEDEŇ a aj BEZ ZNALOSTI NEMČINY :

Kontakt

Kontaktná osoba: Libra Expres
Mobil: 0915035965

Google reklama

Odporúčame


Google reklama

Prihlásenie


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem